Strona główna, sport cms
zarządzanie ligą za free
LigSpace oddaje do Twojej dyspozycji profesjonalny lecz prosty w obsłudze system do zarządzania Twoją ligą zupełnie za darmo!

Nieważne czy prowadzisz małą czy dużą ligę, podwórkową czy wojewódzką - dzięki naszym rozwiązaniom możesz łatwo i szybko zarządzać rozgrywkami, drużynami i zawodnikami.

Wraz z panelem do zarządzania rozgrywkami otrzymujesz profesjonalny serwis internetowy ligi, nie ustępujący funkcjonalnością serwisom profesjonalnych lig, dzięki któremu zaprezentujesz rozgrywki w naprawdę atrakcyjny sposób.

W kilkanaście minut Twoja liga znajdzie nowe oblicze w sieci. W przypadku problemów zawsze możesz liczyć na załogę LigSpace.

sport cms
Wszystko w jednym miejscu
Wyniki meczów, statystyki poszczególnych graczy i zespołów, profile zawodników i drużyn. Do tego aktualności z życia ligi i poszczególnych zespołów, a także archiwum rozgrywek. Każde rozegrane spotkanie może otrzymać profesjonalną relację i galerię zdjęć - rozbudowany CMS dla ligi.
liga cms
Społeczność
Dzięki naszemu systemowi możesz zbudować wokół swojej ligi społeczność graczy i sympatyków. Twoi użytkownicy mogą dyskutować na forum, komentować wydarzenia i galerie, dodawać własne zdjęcia. Pozyskiwanie zawodników stanie się prostsze dzięki naszej liście transferowej.
sport cms
Swobodne zarządzanie ligą
Niezależnie od sposobu prowadzenia rozgrywek - tabele, play-offy, baraże, turnieje - system ligowy jest przygotowany do generowania terminarzy, zbierania i publikowania statystyk zespołów i graczy. Nasz kreator rozgrywek wykona większość prac za Ciebie, wystarczy że podasz kilka informacji o Twojej lidze.
liga cms
Promuj swoich sponsorów
Nie zapominamy o sponsorach i przyjaciołach Twojej ligi. Możesz bez przeszkód promować osoby i firmy, które przyczyniają się do rozwoju Waszej organizacji.
sport cms
Relacje live
Oddajemy do twojej dyspozycji oprogramowanie umożliwiające gromadzenie informacji o przebiegu meczu koszykówki w trakcie jego trwania (rzuty, faule, bloki, zbiórki i wiele innych danych). Program automatycznie wygeneruje statystyki, a ty w mgnieniu oka opublikujesz je w serwisie.
liga cms
Własna domena
Twoja liga otrzyma adres w domenie LigSpace.pl, ale może być także dostępna pod dowolna domeną o ile przekierujesz ją na nasze serwery. Przechodząc do LigSpace nie musisz więc rezygnować z dotychczasowego adresu Twojej ligi.
register
Jak to działa
Kontakt z nami

Masz pytania, wątpliwości odnośnie funkcjonowania platformy LigSpace? Zajrzyj do naszego FAQ, na pewno znajdziesz tam mnóstwo przydatnych informacji. Możesz także porozmawiać z naszym konsultantem, który udzieli Ci cennych wskazówek odnośnie sposobów zarządzania rozgrywkami.

Na twoje pytania czeka Olaf,
nasz starszy konsultant
2944368 
CMS dla ligi, sport cms
Dodatkowe możliwości

Prowadzisz już serwis ligi i szukasz wydajnego, przyjaznego, a przede wszystkim darmowego rozwiązania do zarządzania rozgrywkami? Skontaktuj się z nami – wspólnie pomyślimy, w jaki sposób najszybciej przenieść Twoją ligę na platformę LigSpace.

Co możemy Ci dodatkowo zaoferować? Kompleksowe usługi w zakresie migracji danych z obecnie prowadzonego serwisu na platformę LigSpace, a także usługi szkoleniowe w zakresie organizacji ligi, planowania rozgrywek, korzystania z programu GameStats.

Zainteresowany?

Nasze ligi:
sport cms
liga cms
CMS dla sportu
skrypt dla ligi
sport cms
liga cms
CMS dla sportu
CMS dla ligi