Strona główna, sport cms
załóż swój sport cms
Rejestrujesz się w serwisie
To nie zajmie ci więcej niż 1 minutę.
Wymagamy od Ciebie minimalną ilość danych. Po zakończonej rejestracji musisz poczekać na wiadomość e-mail z linkiem autoryzacyjnym.
dodaj ligę
Wybierasz dyscyplinę i zakładasz ligę
Wystarczy podać nazwę ligi, proponowaną subdomenę (własną domenę możesz dodać z poziomu panelu administratora), wybrać dyscyplinę oraz miasto,w którym liga ma swoją główną siedzibę. I to tyle. Proces zakładania ligi może potrwać kilka minut. Po tym czasie system jest gotowy do użycia.
stwórz swój system ligowy
Budujesz rozgrywki
To najważniejsza część procesu.
Za pomocą kreatora definiujesz sposób organizacji rozgrywek, dodajesz zespoły, zawodników, sędziów, obiekty sportowe. Własnoręcznie ustalasz terminarz bądź korzystasz z mechanizmu automatycznego generowania kolejności spotkań. Odtąd wszystkie tabele i statystyki będą generowały się automatycznie w oparciu o informacje podane podczas tworzenia opisu meczu lub bezpośrednio z programu do relacji live. W międzyczasie możesz dostosować wygląd serwisu ligi do Twoich preferencji.
strona Twojej ligi jest już w sieci
Twoja liga jest już w sieci!
Wszytko zależy teraz od Ciebie i Twoich użytkowników.
Możecie dodawać aktualności, galerie, komentować wiadomości i dyskutować na forum. I oczywiście dodawać wyniki meczy. W krótkim czasie strona Waszej ligi zacznie przypominać portal informacyjny profesjonalnej organizacji.
Rejestracja właściciela ligi
Kontakt z nami

Masz pytania, wątpliwości odnośnie funkcjonowania platformy LigSpace? Zajrzyj do naszego FAQ, na pewno znajdziesz tam mnóstwo przydatnych informacji. Możesz także porozmawiać z naszym konsultantem, który udzieli Ci cennych wskazówek odnośnie sposobów zarządzania rozgrywkami.

Na twoje pytania czeka Olaf,
nasz starszy konsultant
2944368 
CMS dla ligi, sport cms
Dodatkowe możliwości

Prowadzisz już serwis ligi i szukasz wydajnego, przyjaznego, a przede wszystkim darmowego rozwiązania do zarządzania rozgrywkami? Skontaktuj się z nami – wspólnie pomyślimy, w jaki sposób najszybciej przenieść Twoją ligę na platformę LigSpace.

Co możemy Ci dodatkowo zaoferować? Kompleksowe usługi w zakresie migracji danych z obecnie prowadzonego serwisu na platformę LigSpace, a także usługi szkoleniowe w zakresie organizacji ligi, planowania rozgrywek, korzystania z programu GameStats.

Zainteresowany?

Nasze ligi:
sport cms
liga cms
CMS dla sportu
skrypt dla ligi
sport cms
liga cms
CMS dla sportu
CMS dla ligi